Body-Zone.cz
kulturistika a fitness
Vyzkoušejte také
další weby
Strongbody.cz
vše pro sport a fitness
Profi-krmivo.cz
krmivo pro psy a kočky
Jantana.eu
soutěžní barvy
Eleiko.cz
profi činky a příslušenství

Jiří Orság - úspěšné MČR ve vzpírání!orsag-mcr2012.jpgMinulý víkend, 9. - 10. června proběhlo již potřetí MČR s mezinárodní účastí, které se konalo v Praze. Závody se z mého pohledu organizačně vydařily, i když jsem již (jako tradičně) slyšel i opačné názory (zejména od lidí, kteří se NEZÚČASTNILI).

Já, i přes to, že nejsem zdravotně 100% v pořádku a stále mě bolí levé zápěstí, jsem odzávodil na 100% a tak trochu neplánovaně jsem si udělal osobáky a opět o kousek posunul český rekord v nadhozu na 237 kg!

Váhu jsem měl celkem malou - 125 kg.

Základy jsem měl nahlášené 170 kg v trhu a 210 kg v nadhozu. V trhu jsem se ho držel a šel jsme následnovně - 170 kg, 180 kg, 187 kg! Osobák mě dost potěšil a tak mi přišlo líto jít v nadhozu základ jen 210 kg a nepokusit se o něco lepšího. Zvýšil jsem tedy na 220 kg, druhým pokusem na 230 kg a třetím na 237 kg, čímž jsem si udělal nový osobák v nadhozu, ve dvojboji (424 kg!) a i český rekord v nadhozu!

Samozřejmě mi to také znamenalo vylepšení osobáku na Sinclaira a to na rovných 440 bodů! :))

Soustředění v Rakousku mi myslím prospělo a natrénoval jsem tam opravdu hodně, což se projevilo. Do OH zbývá stále 8 týdnů a doufám, že trénink půjde stále tak dobře, jako doteď a osobáky ještě kousek posunu :)

 

 


zaslal: | vystaveno: 21.06.2012Nadpis:

Email:

Napsat příspěvek:Zadejte text z obrázku: