Body-Zone.cz
kulturistika a fitness
Vyzkoušejte také
další weby
Strongbody.cz
vše pro sport a fitness
Profi-krmivo.cz
krmivo pro psy a kočky
Jantana.eu
soutěžní barvy
Eleiko.cz
profi činky a příslušenství

Strongman Golčův Jeníkov 2012


gol-jeni-01.jpgV neděli 19.8.2012 se ve 30ti stupňové vedru konal tradiční závod strongmanů v Golčově Jeníkově. Tentokráte již nebyl závod amatérský ale čistě profesionální. Pro doplnění potřebného počtu závodníků zde ale byli i ti nejlepší amatéři.

Truck Pull
V Golčově se stejně jako letos v Čáslavi nepodařilo 18ti tunové hasičské auto rozpohyovat.

Log Lift
gol-jeni-02.jpgTlak ve stoje se 140ti kg kladou byl pro některé velkou překážkou. Jedno opakování zvládli Lukáš Svoboda a Pavel Zadražil. Po dvou opakováních si zapsali Šíma a Mazač a zvítězil Honza Šalata, který dal tři opakování.

Super Yoke
Super Yoke se 350ti kg na velice vratké konstrukci je opravdu oříšek. Jirkovi Žaloudkovi výkon 31,66 na 20metrové trati mu vynesl třetí místo v této disciplíně.

gol-jeni-03.jpgPod hranici 20 vteřin se vešel Čestmír Šíma a vítězství nebral nikdo jiný než nezpochybnitelný král této disciplíny Honza Šalata, který trasu proběhl za 15,72.

Car Deadlift
Mrtvý tah s Volkswagenem Golf na maximální počet opakování byl čtvrtou disciplínou v pořadí. Třetí místo v disciplíně získal Šalata, O dvě opakování víc vytáhl Lukáš Svoboda. První místo bral Čestmír Šíma který dal 11 opakování.

Dumbbell Lift
gol-jeni-04.jpgTlak obří 70ti kg jednoručky byla jako předposlední disciplína Třetí místo v disciplíně bral Jirka Vytiska za 5 opakování. Druhý byl Jan Šalata a o první místo se dělila hned trojice závodníků Svoboda, Mazač a Šíma.

Medley - Farmer's Walk + Tyre Flip
Přenášení 135kg kufrů na vzdálenost 20m a 4 otočky s 500kg pneumatikou byla disciplína poslední. Třetí místo patřilu amaterksému strongmanovi Pavlu Zadražilovi, druhé pak bral Josef Mazač a první Honza Šalata.

Celkově pak zvítězil Jan Šalata před Čestmírem Šímou a Josefem Mazačem.

 

gol-jeni-05.jpg


zaslal: Strongbody.cz | vystaveno: 27.08.2012Nadpis:

Email:

Napsat příspěvek:Zadejte text z obrázku: