Body-Zone.cz
kulturistika a fitness
Vyzkoušejte také
další weby
Strongbody.cz
vše pro sport a fitness
Profi-krmivo.cz
krmivo pro psy a kočky
Jantana.eu
soutěžní barvy
Eleiko.cz
profi činky a příslušenství

Jan Tana - praktická zkušenost


Vyjádření závodníka Tomáše Lukáče, který měl možnost vyzkoušel přípravky Jan Tana před focením do časopisu Svět Kulturistiky.
 
Dnes (květen 2010 - pozn.redakce) proběhlo focení v Pardubicích pro Svět kulturistiky. Ráno jsme nanesli 3. vrstvu barvy. Po zaschnutí barva nešpiní, není mastná a nezadržuje teplo jako Dream Tan. Pro urychlení zaschnutí jsme použili fén. Barva má nádherný odstín. Po umytí rukou mýdlem se mi na rukách vytvořily zelené fleky. Skutečně nesmí přijít do styku s kosmetickými výrobky.

jan-tana.jpgPan Rudzynski nechtěl, abych se blýskal, tak jsem závěrečnou lesklou vrstvu vůbec nepoužil. Myslím, že i na závodech by se to dalo použít "matné". Po nasvícení ostrým světlem to vypadá dobře, lesk barvě samotné rozhodně nechybí. Během focení jsem se lehce zpotil, ale barva stále drží v porovnání s Dream Tan. Byly nutné malé korekce několika málo steklých kapek v podpaží. Domnívám se, že použití závěrečného lesku by tomu zabránilo, protože je mastný a tudíž hydrofobní a zřejmě bude chránit vrstvu barvy. Ale to je pouze můj dojem.

Během focení jsme si nemohli nevšimnout, že barva nevytváří při různých polohách či ohnutích těla vrásky. Dream Tan bylo nutné stále upravovat válečkem a po namazání stát jak magor s nohama a rukama od sebe. Když jsem odjížděl kolem oběda z Pardubic, barva na mě držela a vůbec nešpinila. Dokonce po několikanásobném svlečení a oblečení trika a tepláků byla vrstva barvy bez chybičky a nutnosti opravy. Jen jí nechat skutečně uschnout a dodržet čas, nebo použít fén.

Po příjezdu domů nastalo to skutečné překvapení. Šel jsem se umýt a 90% barvy ze mě steklo pouhým proudem vody. Pak jsem se normálně umyl obyčejným mýdlem, jako při běžné hygieně a ... jsem čistý. S Dream Tanem byla nutná hodina drhnutí ve vaně, použití oleje a umytí vany od mastnoty, kterou po sobě zanechala. A když jsem si myslel, že jsem čistý, tak jsem při utírání do ručníku stále pouštěl barvu. Jan Tana steče jakoby nic a nikde žádný nepořádek, nebo špinavý ručník. Prostě pohoda.

Na závěr můžu dodat, že vzhledem k ceně, trvanlivosti, kvalitě, odstínu a lehké omyvatelnosti, nebudu již Dream Tan používat. Jan Tana je rozhodně krok, spíše několik kroků, k lepšímu ve všech směrech. Snad to je vyčerpávající popis dojmů a poznatků z použití nové barvy.

Tomáš Lukáč

 

Na závěr přikládáme instruktážní video - jak správně  použít výrobky Jan Tana:

 


zaslal: Strongbody.cz | vystaveno: 21.10.2010

Výběr produktů z eshopu:

Jan Tana Ultra 1 - soutěžní barva ..


Ultra 1 je ten nejlepší a nejjednod...

Jan Tana Ultra 1 Collection - balíč ..


Oficiální IFBB soutěžní barva

Jan Tana Moisturizing Lotion ..


Jantana Moisturizing Lotion - Hydra...


Nadpis:

Email:

Napsat příspěvek:Zadejte text z obrázku: