Body-Zone.cz
kulturistika a fitness
Vyzkoušejte také
další weby
Strongbody.cz
vše pro sport a fitness
Profi-krmivo.cz
krmivo pro psy a kočky
Jantana.eu
soutěžní barvy
Eleiko.cz
profi činky a příslušenství

Amanda Latona


Amanda Latona je zpěvačka a nyní hlavně IFBB Pro Bikini a fitness modelka, narozena 24. března 1979 v Pittsburghu.
amanda-latona.jpg
Její první nahrávací smlouva přišla v jejích 18ti letech s dívčí kapelou, s kterou vystupovala po celé Evropě a Spojených Státech. Spolu s touto smlouvou přišlo členství v tělocvičně, ze které se stala její závislost. Brzy se rozhodla její dvě vášně - vystupování před publikem a cvičení - spojit a začít soutěžit. Na její první soutěži v roce 2003 se jí povedlo vyhrát.

Poté co se v roce 2007 přesunula do Las Vegas, vyhrála Amanda 2 regionální tituly, první místo v Model America Championships a dostala se do TOP 10 na prvním ročníku FLEX Bikini Model Search.
 
Následující rok vyhrála podruhé Model America Championships a skončila na čtvrtém místě v soutěži FLEX Bikini Model Search. Díky tomu se jí otevřely dveře do světa fitness, konktrétně 6stránkový článek v magazínu Muscle & Fitness.

V roce 2009 se rozhodla zkusit štěstí v nově vytvořené kategorii NPC Bikini. Od roku 2009 kdy začala, vyhrála každou soutěž a v červenci získala IFBB PRO kartu. Poté potřetí soutěžila na FLEX Bikini Model, kde porazila téměř 100 závodnic a vyhrála titul na který navázala smlouva s Weider Publications.

Její profesionální debut přišel v březnu 2010 na IFBB MuscleContest Pro Bikini Championchip, kde skončila na třetím místě, čímž se klasifikovala na Bikini Olympia. Její úspěšný debut korunovala prvním vítezstvím na profesionální scéně na soutěži Europa SuperShow.

Amanda v současné době žije v Las Vegas a pracuje na plný úvazek jako fitness modelka a televizní moderátorka.

zaslal: Strongbody.cz | vystaveno: 27.10.2010

Výběr produktů z eshopu:

IMPULSE FITNESS IF-SPC - Posilovací ..


Lavice na biceps je klas...

IMPULSE FITNESS - Bicepsová Posilov ..


Bicepsová lavice s pevno...

XXTREME FITNESS FLOOR 8 - sportovní ..


...


Nadpis:

Email:

Napsat příspěvek:Zadejte text z obrázku: