Body-Zone.cz
kulturistika a fitness
Vyzkoušejte také
další weby
Strongbody.cz
vše pro sport a fitness
Profi-krmivo.cz
krmivo pro psy a kočky
Jantana.eu
soutěžní barvy
Eleiko.cz
profi činky a příslušenství

SPEED8 pro všechny, kdo pracují hlavou


Nynější doba přináší naprosto nepřiměřené nároky na schopnost adaptace a odolnost vůči stresu. Učíme se vyrovnat se s životními podmínkami, tedy i s konkurencí, nevyhneme se vysokému pracovnímu zatížení, workoholismu.
Bohužel, neumíme odpočívat, neumíme si užít života.

Současný životní styl vede k nadměrné únavě, přetížení a frustraci a v důsledku toho nakonec způsobí nepřekonatelný stres či syndrom vyhoření, který vede k fatálnímu poškození zdraví.
Stále více lidí řeší stres alkoholem, stoupá počet těch, kteří používají nebezpečné návykové látky - nelegální drogy nebo končí u lékařů předepisujících "moderní" léky - sedativa (proti neuróze), hypnotika (při poruchách spánku), anxiolytika (proti úzkosti), nootropika (pro zvládnutí stresu) a stimulancia (pro zvýšení výkonnosti).

Ovšem většina těchto léků postupně mění psychiku a pacienti se na nich stávají závislými stejně jako na nelegálních drogách.

V případě, že dojde ke zlepšení stavu, je mimořádně obtížné takové léky vysadit.
Na řadu jmenovaných problémů (např. na syndrom vyhoření či stres) však existuje podpůrné alternativní řešení. Tím jsou nově objevené látky, většinou přírodního původu, které je možné distribuovat volně, tedy "bez receptu". Jsou to doplňky výživy.

Díky intenzivnímu výzkumu se v mnoha případech ukazuje, že doplňky výživy, resp. některé pro jejich výrobu používané látky, mohou být mimořádně účinnými pomocníky v sebeobraně proti civilizačním onemocněním, stresu, a dokonce i proti stárnutí.
Schopnost odolat stresu je závislá na výkonnosti a odolnosti vyšší nervové soustavy. Do jisté míry je vrozená, nikoliv univerzální. Věda se proto zaměřila na studium možností ovlivnění aktivity mozku a zvýšení jeho výkonu pomocí různých autoregulačních technik, vyžadujících osobní aktivitu.

Daleko snazší je pasivní způsob, který představuje použití účinných, avšak zdraví nepoškozujících látek. Mnoho z nich je buď přírodního původu, nebo se přírodním velmi podobá, přičemž jejich základní vlastností je nenávykovost.

Tak vznikly stimulanty nové generace, tzv. eugeroika. V překladu znamenají "dobré povzbuzení". V praxi se používá výstižnější název mozkové nutrienty (nutrient = výživná látka). Jsou to látky sloužící k vyživování nervových buněk, ale patří mezi ně také další, podporující jejich regeneraci a optimalizující jejich výkonnost, případně ty, které doplňují hladinu látek přirozeně přítomných a buňkami produkovaných neurotransmiterů (přenašečů nervových vzruchů).

Mozkové nutrienty jsou typické nerizikovým působením a bezpečností použití - to je zásadní rozdíl od návykových drog a psychofarmak. Nutrienty jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí zvýšit výkonnost, potřebují překonat únavu. Jsou však vhodné i při některých onemocněních nebo jako prevence jejich vzniku.

Potravinový doplněk SPEED8 je stimulant mozkové činnosti a aktivátor metabolismu. Jedná se o produkt nové generace, účinnou alternativu ke stimulačním látkám, které bývají návykové. SPEED8 vychází z rozsáhlých vědeckých studií a výchozí princip je možnost bezpečného užívání - nenávykovost.

SPEED8 podporuje fyzickou a psychickou výkonnost celou řadu hodin. Aktivuje mozkové buňky, a tak brání vzniku únavy. Zlepší schopnost koncentrace a podpoří kvalitu neurosvalové koordinace.
Brání rozvoji nepřiměřeného stresu a neadekvátních reakcí. Zklidní, aniž by snížil schopnost soustředění a okamžité reakce. Je používán mnoha olympioniky, vrcholovými sportovci, manažery, IT odborníky, právníky, řidiči, studenty, prostě lidmi, kteří jsou každý den pod velkým psychickým tlakem.

SPEED8 je nová dimenze psychického i fyzického výkonu, odolnosti, vytrvalosti a koncentrace. Povzbudí, když nemůžete dál.

zaslal: Strongbody.cz | vystaveno: 05.01.2009

Výběr produktů z eshopu:

XXTREME Speed Rope – rychlé švihadl ..


...
Pro tento článek není možná diskuze